Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -123jobs

Pořiďte si bioklimatickou pergolu a ciťte se příjemně i v parných letních dnech

Máte nově postavenou terasu nebo místo na zahradě, které chcete co nejlépe zastřešit? V tom případě vám jistě vyhoví zahradní pergoly. Kromě klasických, které možná velmi dobře znáte, se můžete setkat i s o něco novějším typem pergoly, kterou je pergola bioklimatická.

Bioklimatická pergola pro vaše maximální pohodlí

Na webových stránkách atypy.cz najdete společnost ATYPY, která vám nabízí kvalitní a velmi odolné hliníkové pergoly i bioklimatické pergoly. Bioklimatická pergola je vybavena otočnými lamelami, jež výborně ochrání prostor po ní před sluncem, ale zároveň dovolí místo odvětrávat. V případě, že začne pršet, stačí jednoduše stisknout tlačítko na ovladači a lamely během chviličky vytvoří nepromokavou střechu. A jak se odvádí voda ze střechy bioklimatické pergoly? Nechybí okapový systém, který odvádí veškerou vodu do nosných sloupů.

Lamely chrání terasu před sluncem i v případě, že jsou v otevřeném stavu. Cirkulace vzduchu na terase je velmi příjemná.

Tento typ zastřešení terasy je velmi žádané u osob, které nemají rády dusno a vedro jim působí značné nepohodlí. Protože se vyrábí na míru, lze zastřešit plochu přesně o velikosti tak, jak potřebujete.

Hliník, z něhož jsou pergoly vyráběny, jsou zárukou dlouhé životnosti a bezúdržbovosti. To oceníte jak kvůli úspoře času, který byste nátěry u jiných pergol strávili, ale také kvůli úspoře financí za nátěrové hmoty. Navíc ve vyšším věku byste si s velkou pravděpodobností na nátěry pergoly museli někoho hledat.

Pergoly z hliníku vás nadchnou

Velkou předností pergol od ATYPY je jejich příjemný a moderní vzhled. Skvěle „zapadnou“ k jakémukoli typu nemovitosti. Hezké jsou i tehdy, když stojí samostatně kousek od domu. Použít je můžete i jako přístřešek pro vůz.

Podívejte se na webové stránky atypy.cz, kde najdete více informací.

Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek