Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -123jobs

Rekuperační jednotka do bytu pro váš komfortnější a zdravější život

Uvažujete už nějaký čas o koupi rekuperace, ale zatím jste nebyli schopni se pro tuto investici rozhodnout? Pokud stále váháte, anebo se o rekuperační jednotky zajímáte teprve čerstvě, máme zde pro vás krátké shrnutí pozitiv, které zaručeně oceníte.

Zdravější klima v interiéru na vesnici i ve městě

Rekuperace vám zajistí doma mnohem zdravější klima. Věděli jste, že uvnitř nemovitosti do plic vdechujeme až 8x více nečistot bez ohledu na to, zda jsme z vesnice nebo města? Filtry, které jsou v rekuperaci, vás ale zbaví až 99 % bakterií, pylu i jemného prachu. Zvláště alergikům se tak může citelně ulevit, což je skvělé, ať už jde o děti nebo dospělé. Také před radonem budete v bezpečí. Ten se do budov rád dostává z podloží. Díky pravidelnému větrání je ten ale spolehlivě odvětráván.

Plísně jsou velkým problémem v mnoha bytech i domech. Díky tomu, že rekuperace do bytu hlídá stálou teplotu i přiměřenou vlhkost, i v rizikových místnostech, jako je kuchyně nebo koupelna, bude ideální vlhkost. Opět velké PLUS pro vaše zdraví.

Úspora za vytápění díky rekuperaci

Rekuperace vzduchu vám umožní trávit čas tak, jak si přejete, aniž byste museli myslet na větrání. Stále budete dýchat čerstvý vzduch zvenku, jež má stabilní teplotu. Díky automatickému větrání ušetříte asi 60 – 70 % nákladů na vytápění. Nebude u vás vznikat průvan, nebudete se setkávat se studenými místnostmi, kde jste právě větrali.

Rekuperace sice znamenají vyšší investici do bydlení, ale ta se vám díky aktuálně drahým cenám za vytápění rychle vrátí. Také zlepšení zdraví vám bude velkou odměnou. Rekuperace je navíc esteticky hezká, ať už ji zabudujete do kuchyně, předsíně či jinde, bude s interiérem ladit.

Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek