Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -123jobs

Víte, jaké kuchyňské linky jsou trendy pro podzim/zimu 2022?

Rekonstruujete kuchyni, nebo budujete svou první, na kterou se patřičně těšíte? Pak vás určitě zajímá, jaké skříňky jsou aktuálně moderní, s jakou pracovní deskou budou kuchyňské skříňky „to pravé ořechové“, která dvířka budou těmi nejelegantnějšími. 

Kuchyňská linka jako ze žurnálu

Stále jsou velmi moderní kuchyňské linky v bílé barvě nebo v barvě světlého dřeva. Je také důležité, jaké si vyberete úchyty. Ty totiž dovedou vzhled kuchyně zcela pozměnit. Evergreenem a elegantní variantou, která bude trendy ještě dlouho, jsou klasické úzké obdélníkové úchyty ve stříbrné barvě. Mohou být lesklé i matné, záleží na vašem vkusu. U lesklých je dobré vědět, že je snadněji ušpiníte, osaháte, bude na nich vidět kdejaká šmouha. Na druhou stranu ale kuchyni rozsvítí.

Čistě a upraveně působí lesklá dvířka v bílé barvě. Když je navíc doplňuje prosklená část dvířek, je celkový dojem ještě ladnější. Jako např. u kuchyňské sestavy SET 200 – dub/bílý lesk.

Velmi hezky působí pracovní desky v imitaci masivu, např. dubu, buku, ale i cizokrajných tvrdých dřevin.

Když je kuchyně spojená s jídelnou

V případě, že je kuchyně a jídelna jednou velkou místností, můžete tyto různě využívané prostory rozdělit opticky kuchyňskou linkou do tvaru L. Stejně tak je možné vytvořit malý domácí bar, jenž bude tímto optickým předělem navazujícím na bok kuchyňské linky. 

Stejně tak se dá hotovit oblíbený ostrůvek, který bude tvořit praktickou odkládací plochu, místo na krájení i servírování jídla. Také v něm může být zabudován dřez nebo třeba sporák.

Abyste měli dostatek úložných prostorů, můžete ke stěně v kuchyni či jídelně umístit i oblíbené komody. Díky bohaté barevné nabídce snadno najdete takové, které se budou hodit k vaší kuchyňské lince, ať už budou ladit barvou dvířek nebo pracovní desky.

Krásná a funkční kuchyň znamená radost pro každého člena rodiny, který rád vaří. Díky signal-nabytek.cz je možné koupit si hezké a levné kuchyňské linky za nízké ceny. Podívejte se sami a vyberte si dle svých potřeb.

Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek