Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -123jobs

Odpočívadlo pro kočky plní svůj účel bezvadně

Odpočívadlo pro kočky, které našemu kocourkovi Tomášovi pořídil můj manžel, naprosto dokonale plní svůj účel. Jedná se totiž o odpočívadlo, které je možné umístit na okenní parapet a Tomáš tak může pohodlně sledovat dění v naší ulici, které je pro něj sebenaplňující. Dívání se z okna miluje již od svého útlého mládí, kdy na okně trávil dlouhé hodiny, a kdyby ho z okna nevyhnal hlad, seděl by tam klidně celý den. V naší ulici se totiž stále něco děje, a tak se není čemu divit, že Tomáš zažívá díky dívání se z okna vzrušující chvilky. Díky odpočívadlu je jeho podívaná ještě o poznání příjemnější než do této chvíle. 

Odpočívadlo pro kočky, které má pratelný potah i příjemné postranní polštářky

Odpočívadlo pro kočky, které manžel pořídil má kromě jiného také pratelný potah a disponuje postranními polštářky, které jsou Tomášovi natolik příjemné, že se v odpočívadle občas zapomene a usne v něm. Při pohledu na kvalitu odpočívadla se tomu rozhodně vůbec nedivím. Kromě jiného má odpočívadlo také pratelný potah, díky čemuž je odpočívadlo stále jako nové. 

Dcera odpočívadlo neodolala a své kočce také jedno pořídila

Když odpočívadlo pro kočky u nás doma spatřila má dcera, která má doma také jednu kočičku jménem Sára, ihned se pídila po tom, kde si ho může pořídit. Komfort, který je zvířeti dopřán v podobě tohoto odpočívadla, je totiž naprosto dokonalý. Dala jsem jí tedy informace o tom, kde manžel odpočívadlo pořídil a ona ho chce věnovat své kočce k Vánocům. Sára z něj bude mít jistě zcela stejnou radost jako náš Tomáš, který střídá své zevlování na odpočívadle a na kočičím stromě, kde rovněž dokáže trávit dlouhé hodiny hraním a pobíháním sem a zase tam. Tomáš jednoduše ví, jakým způsobem si aktivně užívat svého života. Když je samozřejmě šťastný Tomáš, jsem šťastná i já a také celý zbytek jeho milující rodiny.


Škrabadlo pro kočky je potřeba mít v bytě, když kočka nemá přístup ven na zahradu aby si mohla obrousit drápky, jinak by si je brousila o nábytek či pohovku.


Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek