Úterý, 21 března, 2023
- Reklama -123jobs

Bydlení na 20m2 není tragédie – s I.B.A. se kvalitně vyspíte i posedíte s přáteli

Říkáte si, že moderní postele nejsou pro vás, protože bydlíte v malé garsonce, kam jednoduše nic estetického nedáte a musíte se smířit s rozkládací sedačkou? Ve skutečnosti se nemusíte omezovat a nakupovat nábytek, který se vám nelíbí. Připravili jsme pro vás inspiraci od I.B.A. nábytku, kde seženete úchvatný zámecký nábytek, který dodá interiéru luxusní styl, ale také rozkládací sedačky na každodenní spaní – nechte se inspirovat. 

Kdo je I.B.A. nábytek?

Jedná se o českého distributora světového nábytku, který pro vás dováží krásné a kvalitní kousky z Itálie, Německa, Polska, Rumunska, Slovenska, ale také od nás z České republiky. Mezi oblíbené patří italské sedačky, ale i rustikální nábytek a mnoho dalších. Nestárnoucí design Italů či tradiční rustik zajistí ve vašem bytě estetickou hodnotu na následujících x let.

Vyspěte se jako na obláčku

V malém bytě sice není možné koupit postel, sedačku, skříně, komody, jídelní stůl a další, ovšem máte možnost zvolit víceúčelový nábytek. To znamená například sedačky na každodenní spaní. Nejsou to sedačky, které vyberete pouze dle toho, zda je lze rozložit a dle ceny – při jejich výběru je třeba dávat pozor a vybrat takové, které jsou pro každodenní spaní vhodné.

Při výběru by pro vás měla být důležitá konstrukce sedačky. Ta by měla být pevná, robustní a vyrobena nejlépe z kovu a dřeva. Systém rozkládání by měl být jednoduchý a rychlý. Přece jen budete lůžko každý den dvakrát rozkládat. Dbejte na to, aby měla sedačka pravou matraci z PUR pěny či tomu podobnou. Jedině tak se pořádně vyspíte. A pokud vám zbyl kus místa, nahlédněte do sekce designová křesla. Ty vám zase dokonale poslouží v rohu místnosti, kde si můžete vytvořit relaxační kout a večer si užít chvilku klidu s knihou či šálkem horkého čaje v ruce.

Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek