Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -123jobs

Bazar: Stavební stroje a mechanizace k prodeji i pronájmu

Ideální volbou pro prodej či nákup stavebních strojů a mechanizace je bazar. Stavební stroje jsou zde prověřovány a je tak zajištěna jejich spolehlivost, přičemž můžete najít skvělou nabídku. Využít navíc můžete různých služeb podle toho, co zrovna potřebujete.

Nabídka bazaru

Základem je vždy znát, co nabízí daný bazar. Stavební stroje jsou dostupné v komisním prodeji. Jestliže vás neláká nákup, můžete využít zapůjčení stavebního stroje. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, součástí je individuální dovoz vybraného stroje na vámi určené místo. Bazar nabízí také zprostředkování koupě nebo prodeje, případně lze využít protiúčet za nový stavební stroj. V nabídce najdete použité stroje mechanizaci, zánovní či použité náhradní díly a mnoho dalšího.

Další služby

Kromě již zmíněných služeb nabízí bazar ještě o něco více. Praktická je možnost inzerce použitých stavebních strojů zákazníků, takže získáte několik nabídek. Jestliže si vyberete některý ze strojů v bazaru, samozřejmostí je předvedení a případně vyzkoušení daného stroje.

Jistě oceníte také financování strojů prostřednictvím leasingových partnerů, kteří jsou připraveni vyhovět vašim požadavkům. Bazar navíc nabízí také výkup vašich strojů a mechanizace, které už nepotřebujete. Peníze za ně dostanete ihned a nebudete muset řešit ani dopravu.

Stroje k prodeji a pronájmu

Nabídka je opravdu široká, takže najdete to, co zrovna potřebujete. Zakoupit můžete například univerzální dokončovací stroje UDS, vibrační techniku NTC či třeba smykové nakladače LOCUST.

Jestliže stroj potřebujete pouze na pár dnů či týdnů, jistě se vám zalíbí možnost pronájmu. I při pronájmu můžete vybírat z různých strojů, přičemž cena se odvíjí přímo od toho, na kolik dní si stavební stroj vypůjčíte. Zaplatíte tak pouze za to, co opravdu využijete.

Jestliže se rozhodujete pro nákup či prodej stavebního stroje nebo mechanizace, pak je bazar skvělou volbou. Nabídka je široká a přívětivá, takže hravě naleznete to pravé pro své potřeby.

Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek